Türk Ocakları Pendik Şubesi 12. Geleneksel İftarını Gerçekleştirdi…

     Türk Ocakları Pendik Şubesi iftar programı gerçekleştirdi. İftara Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet Öz, Genel Sekreter Prof. Dr. Emrah Şenel ve Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Bülent Aksoy Genel Merkezi temsilen katıldılar. İftara;  İstanbul Şubesi Başkanı Dr. Cezmi Bayram, Ümraniye Şubesi Başkanı Faruk Ülker, MHP Pendik İlçe Başkanı Yüksel Cebe, Türk Kızılayı Kaynarca Şube Başkanı Eşref Şeneroğlu,Türk Eğitim-Sen 6 Nolu Şube Başkanı Sami Çelik, Alpi Ağız ve Diş Hastanesi sahibi ve MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Murat Şahin, Kaynarca ve Havalisi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hüsamettin Elçi, Pendik Şöferler Odası Başkanı Vehbi Bayraktar, Eski İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Faik Güler, Emekli Halk Eğitim Müdürü Nuri Baş, Emekli Halk Eğitim Müdürü Gazanfer Paçacı,MHP Eski İlçe başkanı Serdar Okay, İş adamı Yılmaz Saraç, Metin Tokgöz, 12 Eylül Gazimiz Yusuf Rahmi Kara, MÇP Kurucu Başkanı Tevfik Ay, İşadamı Sami Kalkuz, İşadamı Şenol Yöndemir, İdareci ve öğretmenler, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

     Katılımın yoğun olduğu iftar programında Emekli İlçe Milli Eğitim Müdürü Atilla Yayım iftar duasını yaptı.

     Şube Başkanı Ahmet Kara katılımcıları selamlayarak ramazanın ruhuna uygun olarak Asr Suresinin anlamı üzerinde durdu. İftara katılanlara ve  Katkıda bulunanlara teşekkür etti.

     Genel Başkanımız Prof. Dr. Mehmet Öz kısa bir selamlama konuşması gerçekleştirdi. Adalet ,Ehliyet, Emanet ve liyakatin önemine vurgu yaptı. Konuşmasında ülke ve dünya gündemine dair bazı değerlendirmelerde bulundu.

     İftarın ardından Pendik şubesine geçilerek çay sohbeti gerçekletirildi. 

     Türk Ocakları Pendik Şubesinin iftarına her kesimden yoğun katılım olması gözlerden kaçmadı.